Buzuluk a.s.


Květuše Křivánková, finanční ředitelka

"Z kurzu jsem velmi nadšená. Děkuji za krásný a srozumitelný výklad. Nově získané informace jsem již začala realizovat v praxi. Získala jsem novou energii a chuť do další práce."

Clean4you s.r.o.


Hana Hájková, ekonomický manažer

"Paní Vančurovou jsem poznala na třech pro mne nesmírně obohacujících školení, ze kterých jsem si odnášela cenné a užitečné informace pro moji práci ekonomického managera, školení bylo propracované na vysoké odborné úrovni a přesto srozumitelné a poutavé. Na základě těchto zkušeností jsem ji požádala o spolupráci na tvorbě kalkulací pro naši firmu Clean4you s.r.o, které byly pro mne těžko uchopitelné. Výsledkem našich online setkání jsou kalkulace perfektně pasující na naši firmu, jednoduše uchopitelné se zapracováním všech možných aspektů. Jsem poctěna s ní pracovat a obohacovat své vědomosti. Díky."

Barbora Klemšová


Barbora Klemšová

"Jsem velmi nadšená a spokojená za Vaše zhodnocení jednotlivých oblastí. Vnímám, že i příprava akčního plánu je nezbytná."

DEFINITY Systems, s.r.o.


Jan Zítko, HR manager

"Vaše školení pro mě bylo určitě přínosem a získal jsem ve Vašich materiálech návod, jak se orientovat v základních ekonomických datech."

Stuchlíková & Partners


Zuzana Stuchlíková, advokát / partner

"Vždy se nám dostalo naprosto jasného a srozumitelného vysvětlení a doporučení ve velmi krátkém čase."

TC TRANSCENTRUM spol. s r.o.


Věra Smorádková, odborný poradce v archivaci spisů a vedoucí spisovny

"Děkuji za velice netradiční a přátelské školení. Pěkné prostory a atmosféra. Zařazení cvičení školení také velice oživilo a výborné jsou i vlastní příběhy."