KDO JSME

 

S odborníky ze společnosti PADIA, s.r.o. svět podnikových financí ovládnete finanční řízení vaší firmy, nastavíte smysluplný controlling, ohlídáte náklady, vyhodnotíte investiční záměry a porozumíte výpovědi účetních výkazů. Efektivita a srozumitelnost je naší vášní.

 

Můžete si zvolit takovou formu spolupráce, která vám vyhovuje nejlépe, je to školení, individuální konzultace nebo podpora ekonomického experta „na zavolání“. Spoluvytváříme přehledné a účinné finanční řízení firem různého zaměření i velikosti již od roku 2011. Rádi se budeme podílet i na úspěchu vaší firmy.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Individuální přístup

 

Jsme si vědomi, že ve firmách našich klientů je finanční řízení nastaveno v různé hloubce. Ne vždy máte také k dispozici finančního specialistu. S námi si jednoduše zvolíte typ spolupráce na míru tak, abyste využili možností efektivního controllingu a účinných metod finančního řízení naplno.

Srozumitelnost

 

Nevyjadřujeme se ve složitých ekonomických pojmech, nemluvíme ani v záhadných účetních zkratkách. Neschováváme se za odbornou terminologii ani nesrozumitelné tabulky. Mluvíme jasně, srozumitelně a k věci. Dáváme doporučení, která jsou ihned využitelná v praxi.

Vysoká odbornost

 

Firemní finance máme v krvi, vystudovali jsme je a v praxi se jim věnujeme již desítky let. Naši odbornost si stále prohlubujeme. Ať už potřebujete naši profesionální pomoc s jednou konkrétní ekonomickou oblastí nebo chcete zastřešit ekonomický rozvoj co nejefektivněji, dlouhodobě a systematicky, jsme vždy připraveni nabídnout vám odborné služby na vysoké úrovni.

UMÍME VÁM POMOCI

 

Většina našich klientů s našimi experty konzultuje nastavení finančního řízení své firmy, provázanost účetnictví s controllingem a reportingem a vhodnost postupů a metodiky kalkulací, rozpočtování, finančních rozborů, řízení peněžních toků a dalších ekonomických oblastí.

 

Manažeři a vlastníci firem chtějí mít o ekonomické stránce podnikání dobré povědomí a inspiraci pro finanční řízení své firmy získávají na našich odborných školeních.

 

Mnozí z klientů preferují rozbory a finanční analýzy na klíč a obrací se na nás s požadavkem jejich jednorázového vytvoření či opakovaného zpracovávání. V neposlední řadě precizujeme vhodné nástroje pro zjednodušení ekonomických analytických nástrojů prostřednictvím aplikací.

Konzultace
Školení
Analýzy
Aplikace

ŘEKLI O NÁS