Czech
Czech
English (UK)
Zjednodušte si ekonomické řízení své firmy

Manažeři a majitelé firem často hledají efektivní nástroj finančního controllingu a reportingu své firmy, který by jim byl srozumitelný bez nutnosti dotazování účetních specialistů nebo studování účetnictví. Takovým nástrojem je manažerská výsledovka. 

 

Mějte přehled o přínosu produktu, produkce i středisek k výsledkům firmy

Manažerská výsledovka představuje efektivní nástroj pro ucelený pohled na tvorbu hospodářského výsledku a rentabilitu. Ideálně v návaznosti na výsledky finančního účetnictví. Nemusíte však studovat analytické výsledovky z účetnictví. Využijte návrhu manažerských přehledů na míru vašim potřebám.

Manažerská výsledovka vychází z dat v účetnictví, přizpůsobuje je však pohledu manažerů. Odvíjí se od dosahovaného obratu a postupně zohledňuje náklady nezbytné pro tvorbu produktu, pro zajištění připravenosti k výkonu firmy až po celofiremní náklady důležité pro fungování společnosti. Na rozdíl od účetnictví respektuje příčinu vzniku nákladů.

Využít můžete manažerské výsledovky na roční, kvartální i měsíční bázi, v celofiremní i na střediskové úrovni. Postačí vám několik málo pohledů do námi připravených manažerských přehledů na míru vašim potřebám, abyste si vytvořili celkovou představu o výkonnosti vaší firmy. Informace získané z manažerských přehledů jsou objektivním podkladem pro efektivní manažerské řízení.