MANAŽERSKÉ VÝSLEDOVKY

Mějte přehled o přínosu produktu, produkce i středisek k výsledkům firmy

Manažerská výsledovka představuje efektivní nástroj pro ucelený pohled na tvorbu hospodářského výsledku a rentabilitu. Ideálně v návaznosti na výsledky finančního účetnictví. Nemusíte však studovat analytické výsledovky z účetnictví. Využijte návrhu manažerských přehledů na míru vašim potřebám.

Manažerská výsledovka vychází z dat v účetnictví, přizpůsobuje je však pohledu manažerů. Odvíjí se od dosahovaného obratu a postupně zohledňuje náklady nezbytné pro tvorbu produktu, pro zajištění připravenosti k výkonu firmy až po celofiremní náklady důležité pro fungování společnosti. Na rozdíl od účetnictví respektuje příčinu vzniku nákladů.

Využít můžete manažerské výsledovky na roční, kvartální i měsíční bázi, v celofiremní i na střediskové úrovni. Postačí vám několik málo pohledů do námi připravených manažerských přehledů na míru vašim potřebám, abyste si vytvořili celkovou představu o výkonnosti vaší firmy. Informace získané z manažerských přehledů jsou objektivním podkladem pro efektivní manažerské řízení.

 


Chcete si objednat MANAŽERSKOU VÝSLEDOVKU nebo se na něco zeptat?

NAPIŠTE NÁM...

Napište prosím celé Vaše jméno.

Neplatná emailová adresa.

Vložte Váš vzkaz.