Vytvořte si pohodlně prezentaci ekonomických výsledků firmy

Zpracovat si finanční analýzu nemusí být v dnešní době se znalostí správných vzorců a s využitím běžného tabulkového procesoru umožňujícího práci s daty a tabulkami, provádění výpočtů a analýz dat větší problém. Jak ale výsledky vyhodnotit a interpretovat? 

 

Pronikněte do finančního zdraví firmy bez znalosti účetních výkazů

Finanční analýza je nezbytnou součástí hodnotného ekonomického pohledu na fungování firmy a podkladem pro mnohá firemní rozhodnutí. Pro majitele i manažera firmy je nezbytné vědět, jaký je potenciál firmy a co jsou její slabé stránky. Výsledky finančních analýz jsou ale v praxi natolik využitelné, nakolik je srozumitelná jejich výpověď.

 

Aplikace EkonomikaFirmy.cz potřebě interpretovat výsledky dobře rozumí. Každý ukazatel je srozumitelně vysvětlen a jeho výsledná hodnota slovně okomentována. Výsledky jsou navíc pro přehlednost barevně rozlišeny jako na semaforu – zelená pro optimální hodnoty, oranžová pro zvýšení pozornosti a červená indikující slabinu v ekonomickém zdraví firmy.

 

Vyzkoušejte si zdarma demo verzi aplikace, nechte se inspirovat příklady analýz a doporučení společností ÚSPĚŠNÁ a.s., NIC MOC, s.r.o. nebo BANKROT a.s. nebo přímo zadejte údaje z vašich výkazů a dozvíte se o firmě mnohem víc. Třeba i to, zda jakou byste dostali známku za finanční stabilitu a výkonnosti firmy, jak drahý úvěr si můžete dovolit či jak bohatá a efektivní ve skutečnosti vaše firma je.