Czech
Czech
English (UK)
Predikce účetních výkazů, vývoj cash flow či tvorba kalkulací na jedno kliknutí

Jak konkurovat a prospívat v době neustálého vyrušování od práce? Zjednodušte a zefektivněte firemní procesy! Využití Excelu je dnes běžnou záležitostí. Proč si ale neusnadnit rutinně se opakující činnosti využitím profesionálně naprogramovaných maker?

 
Zefektivněte si práci s Excelem

Práce s mnoha daty může být velmi časově náročná. Připravujete nabídkové kalkulace, podklady pro banku, výhledy peněžních toků. Vše zabere mnoho času. Ačkoli se tyto práce opakují, nepřináší to zrychlení, naopak, předchozí soubory je potřeba udržovat pro možnost vyjít z podobných předpokladů a již provedených výpočtů.

Úsporu času i zamezení chybovosti dosáhnete využitím profesionálních aplikací. Mezi účelné aplikace, které jsou velice užitečné, rychle řeší váš problém a jsou v realizovatelné v krátkém čase, patří programování maker v jazyce VBA. Makra jsou mimořádně flexibilní a mohou zásadně urychlit práci v Excelu. S jejich pomocí můžete efektivně načítat a zpracovávat datové sestavy, simulovat vývoj či procesy a plně automatizovat jinak zdlouhavou práci v Excelu.

Naši klienti si nechávají naprogramovat makra pro automatizovaný každoměsíční reporting, manažerské přehledy na jedno kliknutí, sledování vývoje prodejů a srovnání úspěšnosti prodejců, pro odhad plateb neuhrazených faktur v definovaných termínech a plánování cash flow, pro opakovaně vytvářené zakázkové kalkulace či pro predikci výkazů předkládaných každoročně své bance. Držte krok s konkurencí a nechte si také vyvinout aplikaci v Excelu, která zefektivní a urychlí vaší práci.