O nás

• Jsme česká poradenská společnost.

 
Konzultujeme oblast ekonomiky firem a finančního řízení.

Podáváme odborná doporučení pro zavedení či optimalizaci controllingu.

Školíme ekonomická témata pro veřejnost i na míru firemním i individuálním potřebám.

Připravujeme studie proveditelnosti, finanční analýzy a podnikatelské plány.

Modelujeme ekonomiku projektů a firemních záměrů a provádíme jejich ekonomické vyhodnocení.
Naše ekonomické rozbory, analýzy a doporučení vedou ke zvyšování efektivnosti podnikových činností. Poskytujeme konzultace při hledání optimálních možností financování firemních záměrů. Chcete-li získat celkový přehled o ekonomice vaší firmy prostřednictvím nástrojů a postupů manažerského účetnictví a využívat jich pro finanční řízení a plánování vašich firemních aktivit, využijte konzultací s námi. Pomůžeme vám nastavit ukazatele sledující ekonomické charakteristiky vašeho podnikání a vyhodnocování vaší firemní finanční situace.

Ať už potřebujete profesionální pomoc s jednou konkrétní oblastí nebo chcete zastřešit ekonomický rozvoj či odborné vzdělávání co nejefektivněji, dlouhodobě a systematicky, jsme vždy připraveni nabídnout vám odborné služby na vysoké úrovni.
 
PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

Pro naše klienty jsme realizovali desítky studií proveditelnosti, ekonomických a finančních analýz a pomohli tak realizovat jejich záměry.

Proškolili jsme stovky manažerů ekonomů i neekonomů z desítek českých i zahraničních firem a prohloubili tak jejich odborné dovednosti a znalosti.

Našim klientům jsme pomohli získat stovky milionů korun na realizaci firemních cílů zejména v oblasti firemních investic.

Jsme odborníci s dlouholetou praktickou zkušeností v oblasti firemních financí a přitom si zachováváme maximální srozumitelnost.